KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 7143221

nr 714 3221

Kopparstick

1800-tal, Uggla, kolorerad, 20 x 16

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 september 2011
kl 19:32:52